ЧЕРНІВЦІ

Військові, які задіяні в АТО, отримають статус учасника бойових дій і зможуть користуватися пільгами

0

У Чернівцях військовослужбовці, які були задіяні в АТО, отримають статус учасника бойових дій і зможуть користуватися усіма 22-ма передбаченими цим статусом пільгами. З такою інформацією 21 серпня виступив представник Управління праці та соціального захисту населення міської ради на черговому засіданні Центр допомоги військовим та їх родинам.Про це повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради, пише molbuk.ua

За словами представника Управління праці та соціального захисту населення міської ради, згідно Закону України "Про внесення змін до статті 6 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" військовослужбовці, задіяні в АТО, отримують статус учасника бойових дій і користуються усіма передбаченими цим статусом пільгами, зокрема щодо безкоштовного забезпечення ліками, зубопротезуванням, санаторно-курортним лікуванням, безоплатним проїздом усіма видами пасажирського транспорту. 

Також вони отримують 75% знижок з оплати комунальних послуг та, у разі потреби в поліпшенні житлових умов, мають право на першочергове забезпечення жилою площею та першочергове відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва. 

Окрім того, наразі розробляється механізм надання сім’ям військових, які несуть службу в АТО, різних видів допомоги за рахунок міського бюджету. Усі такі родини перебуватимуть під постійним соціальним патронатом міської ради.

Інформація за темами: допомога, військові, пільги

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua