ЧЕРНІВЦІ

"Чернівціводоканал" сплатив два мільйони гривень за електроенергію ПАТ ЕК "Чернівціобленерго"

0

Комунальне підприємство "Чернівціводоканал" сплатив два мільйони гривень за спожиту електроенергію ПАТ ЕК "Чернівціобленерго".Про це повідомляє прес-служба міськради, пише molbuk.ua

Зобов’язання, яке брало на себе комунальне підприємство перед енергопостачальником згідно підписаного графіку, виконано достроково. Проплати проведено 12-14 серпня, 21-22 серпня. Жодних підстав для обмеження енергопостачання об’єктів водоканалу у ПАТ ЕК"Чернівціобленерго" немає. Про це повідомив начальник КП"Чернівціводоканал" Андрій Штогринець.

Він зазначив, що вважає некоректною поведінку енергопостачальника, який всупереч досягнутих домовленостей, не дочекавшись визначеного узгодженим графіком терміну проплати, користуючись надзвичайним енергетичним станом, провокує панічні настрої населення необґрунтованими попередженнями про знеструмлення об’єктів водоканалу, яке може призвести не лише до надзвичайної ситуації у системі життєзабезпечення міста, а й забруднення стічними водами р.Прут та виникнення транскордонної надзвичайної ситуації. 

"Комунальне підприємство "Чернівціводоканал" є відповідальним підприємством, діяльність якого перебуває під пильним контролем чернівецької громади та міської влади. Тому зазначені дії ПАТ ЕК"Чернівціобленерго" вважаємо неприпустимими, такими, що ведуть до дестабілізації ситуації в регіоні, несуть загрозу національній безпеці. Залишаємо за собою право звернутися до відповідних державних органів з проханням надати оцінку таким діям публічного акціонерного товариства, яке неправомірно користується своїм монопольним становищем на ринку енергопостачання", – заявив Андрій Штогринець.

Нагадаємо, через борги водоканалу за електрику, комунальне підприємство час від часу відключають від електропостачання.

Інформація за темами: борги, Чернівціобленерго, водоканал

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua