ЧЕРНІВЦІ

Головного лікаря однієї з районних лікарень спіймали на корупції

0

Прокуратура Герцаївського району виявила порушення п.2 ч.І ст.4 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» в Герцаївській центральній районній лікарні, bukpravda.cv.ua

А саме, що головний лікар даної медустанови, будучи суб`єктом відповідальності за корупційні правопорушення, не повідомив Департамент охорони здоров`я та цивільного захисту населення Чернівецької облдержадміністрації про виникнення конфлікту інтересів, повідомляють у прес-службі прокуратури Чернівецької області. 

Зокрема, переслідуючи корисливу мету, використовуючи свої посадові повноваження, придбав вироби медичного призначення на суму понад 850 тис. грн., без проведення тендерних процедур, у дружини свого сина з якими спільно проживає. 

Герцаївський районний суд Чернівецької області провадження по цій справі закрив, мотивуючи своє рішення відсутністю складу адміністративного правопорушення. 

Прокуратура скерувала це рішення до Апеляційного суду Чернівецької області з вимогою скасувати постанову районного суду та притягнути посадовця до адміністративної відповідальності в межах санкції ст. 172-7 КУпАП – порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів. 

Апеляційний суд задовольнив вимоги прокурора та визнав винним посадовця у вчиненні корупційного адміністративного правопорушення і призначити йому стягнення у вигляді штрафу в рамках санкції ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Інформація за темами: лікарі, хабар

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua