ЧЕРНІВЦІ

По суботах навчатися для школярів не будуть

0

Загальнодержавна політика енергозбереження внесла корективи у навчальні процеси. Так з метою економії газу взимку у всіх навчальних закладах буде збільшено тривалість канікул, а студенти навчатимуться по суботах. Правда, для них це не новинка, багато закладів так організували навчальний процес вже досить давно, пише molbuk.

- Наказу ще немає, але будемо, як і у попередні роки, проводити навчання по суботах, - розповів ректор ЧНУ ім.Ю.Федьковича Степан МЕЛЬНИЧУК.

Навчатися по суботах будуть й інші студенти. Водночас в училищі мистецтв ім.Сидора Воробкевича задля економії навіть готові відключити один із корпусів у Чернівцях на вулиці Шкіля, 7, ущільнити групи та графіки відвідування занять - студенти будуть займатися не лише в суботу, а й у неділю, повідомляє управління кульури області. 

Натомість школярам збережуть п’ятиденку. 

- Механічно додати один день навчання ми не можемо, бо це перевантажить школярів, - розповів заступник директора департаменту освіти і науки, молоді та спорту області Богдан ПОТУРНАК. - Кожен район і навіть кожен навчальний заклад мають можливість вирішувати організацію навчального процесу самостійно. Але йдеться про те, що зимові канікули буде збільшено за рахунок скорочення осінніх і весняних, пропонуємо також ущільнити навчальні плани та запровадити додаткові уроки. Навчання по суботах запроваджувати вважаємо недоцільним. 

Водночас Б.Потурнак пояснив, що проект наказу наразі готується та проходить узгодження і буде оприлюднений до кінця тижня.

- В кожному разі навчальні програми будуть виконані в повному обсязі, а про організацію навчального процесу батьків і школярів повідомимо заздалегідь, - запевнив заступник директора департаменту освіти. - Не постраждають і вчителі, зарплату яким буде збережено на 100%.

Інформація за темами: школа, навчання, студенти

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua