ЧЕРНІВЦІ

Прокурор зустрівся з представниками Моніторингової Місії ОБСЄ

0

20 серпня прокурор Чернівецької області Павло Ванзуряк зустрівся з представниками Моніторингової Місії ОБСЄ та повідомив про стан законності в регіоні. Нагадуємо, що спостерігачі Моніторингової Місія ОБСЄ розпочали свою роботу в Україні 21 березня цього року, bukpravda

На Буковині працюють 30 спостерігачів, які відвідують державні установи, зустрічаються з представниками органів влади усіх рівнів, правоохоронних органів, громадських організацій, національних меншин та релігійних груп, щоб підтримати суспільний діалог, зменшити напругу в українському суспільстві й посилити умови миру, стабільності та безпеки. « Незважаючи на напружену ситуацію в державі, криміногенний стан на Буковині не погіршився.

Правоохоронні органи спроможні виконувати належним чином поставлені перед ними завдання», - наголосив П. Ванзуряк. Представники Моніторингової Місії та керівництво прокуратури Чернівецької області надалі продовжуватимуть конструктивний діалог. Органи прокуратури, в рамках наданих повноважень, будуть сприяти роботі Місії, повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області.

Інформація за темами: прокурор, ОБСЄ

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua