ЧЕРНІВЦІ

Водоканал просить дисципліновано розраховуватися за спожиту воду

0

Населення Чернівців заборувало водоканалу майже 8 мільйонів гривень, пише vidido.ua

Станом на 1 серпня населення Чернівців заборгувало КП «Чернівціводоканал» за спожиту воду та послуги майже 7,9 млн. грн. З цієї суми понад 6,7 мільйонів гривень – це борги 3929 абонентів.

803 чернівчанина мають заборгованість понад 1 тисячу гривень, 194 – понад 5 тисяч гривень. З боржниками ведеться претензійна робота, однак судовий розгляд справ є тривалим у часі. Тому КП «Чернівціводоканал» закликає боржників не очікувати рішення суду та судових повісток, а добровільно терміново погасити наявну заборгованість. У разі фінансової неспроможності боржника пропонується укласти угоду про реструктуризацію боргу.

Водоканал також попереджає, що готовий оприлюднити прізвища боржників – публічних осіб – чиновників, депутатів, відомих підприємців, інших громадських діячів. Список таких боржників буде оприлюднено, якщо громадяни зазначеної категорії до 1 вересня не погасять свої борги.

Триває робота з виявлення несанкціонованих підключень до міського водогону, інформує прес-служба Чернівецької міської ради. Крадії води притягатимуться до передбаченої законом відповідальності, їх прізвища також буде доведено до відома громадськості міста.

Усіх чернівчан водоканал просить дисципліновано розраховуватися за спожиту воду, при наявності засобу обліку води надавати фактичні показники водоміра за тел. 52-58-58, 52-23-94.

Інформація за темами: Чернівціводоканал, вода, борги

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua