ЧЕРНІВЦІ

«Буковина-2014» пройде 24 серпня

0

На День Незалежності, 24 серпня, в Чернівецькій області пройде ІІІ етап Чемпіонату України з ралі «Буковина-2014». Автомобільні екіпажі в різних класових категоріях будуть змагатися на 8 спеціальних ділянках з ґрунтовим покриттям. В середмісті Чернівців спортивні машини змагатися не будуть. Про це на прес-конференції повідомиввіце-президент Чернівецького обласного автомобільного клубу «Буковина» Іван Мельничук, пишеbukinfo.

«Минулого року ці змагання були міжнародні. Але цього року виникло багато змін і в самій Автомобільній федерації України, і в календарі змагань. І ми вирішили відроджувати власну серію чемпіонатів, а саме ралі «Буковина». Маємо надію, що все пройде успішно», - розповів Іван Мельничук.
 
На етапі авторалі «Буковина-2014» спортсмени подолають 114 км по спеціальних ділянках з ґрунтовим покриттям. Основними ділянками змагань будуть «Аква Плюс», «Орлине гніздо» та «Брусенки». За словами, Мельничука складнощів для дорожнього руху в місцях проведення ралі виникнути не повинно, хоча спецділянка й пролягає через шість сіл.
 
Відкриття й закриття автомобільних змагань пройде в туристичному комплексі «Аква Плюс», що в селі Кам’яна, Сторожинецького району. Очікується участь багаторазових чемпіонів України Олександра Салюка та Євгена Червоненка.
 
Також цього тижня, а саме 21-22 серпня, відбудеться V етап Чемпіонату України з гірських гонок «Німчич-2014». Місце проведення – гірський перевал Німчич, що в селі Виженка, Вижницького району. Наразі заявки подали майже 15 екіпажів з усієї України, окрім Криму. Організатори чекають на дозаявку відомого спортсмена Миколи Соболєва з міста Дружківки, Донецької області.
 

Інформація за темами: змагання, авторалі, машини, спорт

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua