ЧЕРНІВЦІ

Працівники аеропорту "Чернівці" провели попереджувальну акцію

0

В аеропорті "Чернівці" пройшла попереджувальна акція працівників підприємства. Вони вимагали, щоби керівництво аеропорту виплатило заборгованість по заробітній платі за вісім місяців.Про це журналістам molbuk.ua повідомили учасники акції.

"Це була попереджувальна акція самоповаги колективу. Це акція з метою звернути увагу на наші проблеми не тільки місцеву владу, а й центральну. Уявіть собі: ви додому зі своєї роботи не приносите зарплату протягом восьми місяців. Що вам дружина скаже? "Чого ти ходиш на ту роботу?". А тепер уявіть собі інше: що вашу зарплату за півтори року змегшили удвічі. І вісім місяців ті копійки ніхто не виплачує. Таке враження, що всі розводять руками, ллють водичку, а конкретно проблеми не вирішуються. Дуже легко сказати: я революціонер, примазатись до великих людей, і всістися у владне крісло. Але ще треба працювати", - розповів керівник ініціативної групи Євген КОРДЯК.

Працівники заявили, що хочуть зустрітися з міським головою, і почути від нього, коли заборгованість по зарплаті буде виплачена. 

"Ми були кілька тижнів тому на зустрічі з ним. Він свою обіцянку не виконав. Він з нами не зустрівся. Тому ми також нагадаємо йому про себе. І хочемо, щоб він не тільки розмахував руками, що він нічого не може зробити, а щоб розповів про конкретні пропозиції з вирішення наших проблем", - додав Євген Кордяк.

Нагадаємо, працівникам аеропорту заборгували 2 мільйони гривень зарплати.

Інформація за темами: аеропорт, зарплата, заборгованість

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua