ЧЕРНІВЦІ

Кращі проекти Пієти відберуть у Чернівцях

0

Сім відібраних робіт буде представлено у Чернівцях, у центрі культури «Вернісаж» (вул. І. Франка. 15) 20 серпня (середа) о 14. 30, пише chas.cv.ua.

Проекти, що представлятимуться, виконані відомими художниками та скульпторами. Троє із них – із Києва, четверо – із Чернівців. Перед тим, як ці роботи зможуть оглядати журналісти та всі бажаючі, першими їх побачть члени журі, які і відберуть із семи – три роботи. 
На 14.30. запрошуються журналісти, які зможуть теж оцінити дані проекти, а також отримати коментарі від голови Чернівецької організації Національної спілки художників України пана Ігоря Хілька та директора місько благодійного Фонду "Карітас Буковини" отця Валерія Сиротюка. Саме цей фонд є організатором проведення конкурсу. 
21 серпня, о 15. 00, коли Чернівецька організація Національної спілки художників України відзначатиме у центрі культури «Вернісаж» 70-ліття з часу заснування, і буде оголошено три відібрані роботи на кращий проект Пієти у Чернівцях. Далі виставка буде відкрита для огляду, роботи ообгорюватимуться на громадських слуханнях. 

Довідково. 
Архітектурний конкурс на кращий проект "Пієта" було оголошено у травні. Його освновне завдання - втілення кращої проектної пропозиції для увіковічення героїв Українського Майдану ("Небесної сотні") та відновлення історичної і культурної пам`яті про чернівецький "Хрест Пієту". Праобразом скульптурної композиції є знищена історична і культурна пам`ятка Буковини "Хрест Пієта" (1827-1923). Пам’ятник встановлюється на вічну пам`ять і честь героїв Українського Майдану.
Преміальний фонд:
Перша премія – 10 000 грн., друга премія - 8 000 грн., третя премія - 6 000 грн.

Інформація за темами: конкурс, проект

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua