ЧЕРНІВЦІ

Діяльність аеропорту "Чернівці" вивчатиме колишній директор львівських "повітряних воріт"

0

Діяльність аеропорту "Чернівці", який уже кілька місяців перебуває на межі банкрутства, вивчатиме колишній директор львівських "повітряних воріт".Про це повідомив міністр інфраструктури Максим БУРБАК, пише buknews.

Екс-керівник аеропорту імені Данила Галицького, нинішній радник міністра інфраструктури Роман Гонтарєв незабаром прибуде до Чернівців, де вивчатиме ситуацію з нашим аеропортом. Це, на думку міністра інфраструктури Максима Бурбака, дозволить підприємству вийти із кризового становища.

"Я дав доручення своєму радникові вивчити ситуацію в аеропорту "Чернівці" і створити механізм розвитку підприємства. Я був змушений піти на це, бо від депутатського складу міськради не бачу взаєморозуміння", - сказав міністр інфраструктури.
 

Міністр інфраструктури наголосив, що фірма, яка подавала себе, як досить потужна, інформацію про ремонт злітної смуги дещо викривила. Проте продовжує претендувати на те, щоб виграти тендер на ще кількох чернівецьких об`єктах. (Докладніше на другомі відео). 

- Для мене це дивно, - резюмував Максим Бурбак. 

"Знаю, що там ремонти припинилися, бо існує заборгованість. Знаю, що та фірма, яка говорила, що в неї достатньо обігових коштів для того, щоб завершити роботи, не в змозі наразі профінансувати, і звернулася до мене", - додав міністр.

А щодо прозорості проведення тендеру, то цим, за поданням міського голови, займаються правоохоронні органи. І міністр в їх діяльність не втручається. 

- Якби знав, хто взяв 600 тисяч відкату за ремонт злітної смуги, то сказав би.

Нагадаємо, раніше міністр заявляв, що не знає жодної української авіакомпанії, яка би хотіла співпрацювати з аеропортом “Чернівці”.
 

Натомість Чернівецький міський голова стверджує протилежне:

Чернівчани зможуть добиратися на відпочинок до Болгарії літаком. Щоправда, рейси з Чернівецького міжнародного аеропорту до Бургаса виконуватимуться не раніше, аніж, як наступного туристичного сезону. Про це повідомив на брифінгу міський голова Чернівців Олексій Каспрук.

Також він зазначив, що наразі тривають перемовини із перевізниками про організацію вантажних перевезень із Чернівців.

– Є підприємства, які зацікавлені виконувати вантажні перевезення із Чернівецького аеропорту,– каже О. Каспрук. – Також зацікавлене співпрацювати із Чернівцями щодо виконання авіарейсів місто Бургас (Болгарія). 18 серпня маю зустріч із мером Бургаса, обговоримо питання співпраці. Щоправда відкриття авіарейсів можливе не раніше, аніж наступного туристичного сезону.

 

 

Інформація за темами: аеропорт, ремонт

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua