ЧЕРНІВЦІ

Діти військовослужбовців зможуть оздоровитися польському Коніні

0

13 серпня під час брифінгу міський голова Чернівців Олексій Каспрук розповів про пропозицію міста-побратима Коніна на оздоровлення дітей військовослужбовців, які перебувають в зоні АТО. Там вони зможуть оздоровитися та відпочити, пише bukinfo.

«Запропонували наші побратими оздоровити дітей військовослужбовців, які сьогодні приймають участь в АТО. І місто-побратим Конін запросило в свій табір 24 дітей військовослужбовців. Хочу подякувати всім чернівчанам, які долучилися до цієї справи», - розповів Олексій Каспрук.

Більшість дітей раніше не перебували за межами України, тому відповідних документів не мали. Проте їм були створені всі необхідні умови, щоб безпроблемно вирушити на відпочинок до Польщі. Так, були залагоджені питання з міграційною службою, з прикордонниками, адже для в’їзду дитиною до іншої країни необхідний підпис обох батьків. Кожна державна інстанція ввійшла в ситуацію й посприяла оздоровленню дітей закордоном. Голова держприкордонслужби надав дозвіл для виїзду дітей.

Виїзд дітей відбудеться 14 серпня з Чернівців до Коніна. Під час відпочинку діти зможуть відволіктися від складних подій в Україні та зняти наявний стрем, вважає Олексій Каспрук.

Інформація за темами: діти, військові, відпочинок

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua