ЧЕРНІВЦІ

Ринок «Буковинський» навідали податківці

0

Нещодавно до ринку «Буковинський» завітали працівники інформаційно – комунікаційного відділу міської податкової інспекції, щоб розповісти про новини податкового законодавства, відповісти на запитання, які турбують підприємців та адміністрацію, вислухати пропозиції щодо покращення умов ведення бізнесу, пише bukpravda.cv.ua

Фахівці податкової інспекції розповіли про зміни у податковому законодавстві, які відбулися цьогоріч, про переваги дистанційного звітування, про послуги, які надає Центр обслуговування платників податків, про електронні податкові сервіси, якими можна і потрібно користуватись і приватним підприємцям, і працівникам ринку. 

Платники податків обговорили з податківцями окремі аспекти готівкового обігу, можливості електронних сервісів, які пропонує використовувати платникам податкове відомство. 

Податківці розповіли про механізм дії «Пульсу» та пояснили, що платники податків, звернувшись до цілодобової телефонної лінії за номером: (044) 284-00-07, мають можливість повідомити про неправомірні дії або бездіяльність співробітників. У такий спосіб вони можуть оперативно вирішити суперечливі питання, що виникають не тільки у сфері адміністрування податків, а й під час здійснення митного контролю й митного оформлення. 

На завершення податківці нагадали, що чекають на пропозиції бізнесу по покращенню роботи Центру обслуговування платників податків у місті (для цього в ДПІ розміщена спеціальна скринька) та завжди готові надати будь-яку практичну допомогу платникам податків.

Інформація за темами: податки, ринок

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua