ЧЕРНІВЦІ

Проблеми культурної спадщини України спробують вирішити у Чернівцях

0

Секція Асоціації міст України з питань культури та мистецтв розпочала свою роботу на традиційному щорічному засіданні. Цього року воно проводиться у Чернівцях. Про це повідомляє molbuk.ua

Робота триватиме два дні, під час яких відбудеться обговорення основних аспектів розвитку культури в Україні та регіонах. Представники міст обміняються досвідом та оглянуть чернівецькі архітектурні пам’ятки.

- Я радий, що засідання проводиться у нашому місті, тому що Чернівці - осередок культури, діяльність якого видно не тільки в інших містах, але й в інших країнах, - зазначає міський голова Олексій Каспрук. - Культурою варто займатися і у військовий час, адже тільки у освідченого народу є перспектива перемоги війни. 
В засіданні беруть участь представники всіх міст України, крім східного регіону. Також присутні експерти та фахівці Міністерства культури України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово господарства України та керівники структурних підрозділів, які опікуються питаннями розвитку культури та збереження історико-культурної спадщини міських рад.

Розпочалася робота з огляду культурного середовища в Чернівцях; аналізували клубну сферу, бібліотечну, школи естетичного виховання і комунальні підприємства. 

Окрему увагу заслуговує пам’ятка світового значення - колишня резиденція буковинського митрополита. Саме через внесення її до ЮНЕСКО у Чернівцях з’явилося більше туристів, проте разом з ними збільшилася і кількість незареєстрованих екскурсоводів. Тому до актуальних проблем віднесли значення екскурсій для економіки туризму. 

Серед найбільш нагайних проблем історико-культурної спадщини Буковини на відкритті засідання Асоціації називали встановлення самовільної реклами, козирків, кондиціонерів та інших чужорідних предметів, які руйнують фасади архітектурних пам’яток та заважають естетичному сприйнятті історико-культурної спадщини.

Впродовж наступних етапів роботи Асоціації планують розглянути проекти нормативно-правових актів щодо запровадження гастрольного збору, зміни механізмів оплати навчання в школах естетичного виховання, інші організаційно-правові аспекти діяльності комунальних закладів культури. 

Інформація за темами: культура, спадщина, проблеми

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua