ЧЕРНІВЦІ

На посаду президента ФСК "Буковина" призначено Івана Дроня

0

У ФСК "Буковина" відбулися кадрові зміни, пише bukpravda.cv.ua

На посаду президента клубу призначено Івана Дроня. Про це повідомили у Професійній футбольній лізі України. Коментуючи ситуацію довкола відкладеного старту нашого клуба, президент ПФЛ розповів, що зі зміною керівництва з`явилась надія на позитивне вирішення цієї проблеми. 

- Ситуація із "Буковиною" наступна. Там з`явився новий президент Іван Дронь. І наскільки нам відомо вже йде процес фінансового оздоровлення клубу, - розповідає президент ліги Сергій Макаров. - В той же час вони не повністю розрахувались із нами за минулий сезон та заборгували першу частину внеску щодо участі у цьому сезоні. Тому наразі від них прийнята так звана умовна заявка. Тобто, футболісти заявлені, але їх заявкові документи, паспорти не передані в клуб. Ми чекаємо від них повного розрахунку. Сьогодні (6 серпня — авт.) ми в черговий раз передали їм листи з відповідними розрахунками. Протягом найближчих двох діб нам обіцяють ці рахунки оплатити. 

Щодо найближчого матчу ми їх попередили, що переносити його ми вже не будемо. Ми вже двічі йшли назустріч, тому більше переносів точно не буде. Тому якщо за ці дні оплати не буде "Буковині" зарахують неявку на матч і технічну поразку. Дві неявки поспіль за регламентом означають зняття команди зі змагань. Але все-таки ми сподіваємось, що до цього не дійде. Певна домовленість із новим керівництвом є. Тому будемо надіятись на краще, - повідомив футбольний функціонер.

Інформація за темами: футбол, призначення, президент

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua