ЧЕРНІВЦІ

У Чернівцях формується добровольчий загін

0

У Чернівцях добровольці, серед яких ветерани Афганістану та інших гарячих точок, формують підрозділ для несення військової служби. Усі охочі пишуть заяви та проходять медичну комісію.Про це повідомляє кореспондент molbuk.ua

Заяви приймає один з добровольців Дмитро Чернишов у 101 кабінеті ОДА.

- Наразі заяви написали 26 добровольців з міста Чернівці. На днях мають привезти заяви з району, - розповідає пан Дмитро. - Серед добровольців є один депутат Шевченківської районної ради.

Добровольці переважно 50-річні, більшість з них віком 52-58 років. Це ті чоловіки, які не підпадають під мобілізацію. Молодих хлопців порівняно мало, наймолодший доброволець 25-річний.

- Треба 60 людей, щоб офіційно зареєструвати об’єднання як військовий підрозділ, - зазначає Дмитро Чернишов. - Тоді буде легше долучати до підрозділу більше добровольців.

Про місце несення служби чоловіки точно ще не знають. Серед них є такі, які хочуть служити в зоні АТО. Але оскільки добровольці будуть військовою організацією, виконуватимуть накази. 

- Я хочу захищати свою державу, маю звання офіцера запасу, - розповідає 58-мирічний доброволець Валентин Журат. - За себе зовсім не страшно, мені буде страшно за безпеку своїх рідних, за близьких таких добровольців, як я, якщо ми не підемо воювати.

Інформація за темами: військові, війна, добровольці, загін

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua