ЧЕРНІВЦІ

У Чернівцях планують надавати соціальну та психологічну допомогу переселенцям

0

У Чернівецькій області планують соціально та психологічно реадаптовувати переселенців. Про це на прес-конференції повідомила представник Чернівецької міської молодіжної організації "Клуб української молоді" Валерія Руссу, пише molbuk.ua

Реадаптація - це комплекс заходів, які допомагають адаптуватися людині в новому середовищі, встановити контакти з оточуючими людьми та відчути себе частиною суспільства.

- Ідея проекту виникла спонтанно ще давно. Проте тоді не було так багато людей, які цього потребували б, - розповідає керівник проекту"Соціально-психологічна реадаптація вимушених переселенців у Чернівецькій області" Валерія Руссу.

Програма проекту розрахована на 3-4 місяці. У ній передбачені тренінги та семінари. У групі буде близько 20-ти людей. Також для переселенців, які не бажають займатися в групі, надаватимуться індивідуальні безкоштовні консультації. Досвід такої психологічної допомоги керівники проектів переймали у німецьких психологів.

- Ми не примушуватимемо переселенців приходити. Ми чекаємо звернень та прохань допомоги, - зазначає практичний психолог Ігор Бабюк.

Наразі до роботи готова психолог, викладач кафедри психології та соціології БДМУ Оксана Пендерецька. 

Представники Чернівецької міської молодіжної організації "Клуб української молоді" закликають до співпраці психологів та представників соціальних служб.

Звертатися за допомогою можна за телефоном 0954564410 - Валерія Руссу.

Інформація за темами: переселенці, біженці, допомога

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua