ЧЕРНІВЦІ

Буковинці зібрали перший автобус допомоги землякам

0

У с. Магала готують до відправки вантаж допомоги для земляків-буковинців, які проходять службу на сході України, пише bukpravda

Звичайно, це не перша допомога, адресні посилки односельцям, котрі захищають державу, тут готують постійно, також збирають гроші, які за потреби зараховують на картки, поповнюють телефонні рахунки, збирали на бронежилети, каски тощо. Цей автобус, який поїде у Бердянськ і в Луганську область, буде першим повністю «магалянським», повідомляє rayoninfo.info. 

Переважно вантаж – це продукти харчування, засоби гігієни, вода, цигарки, солодощі, консерви тощо. Як зазначила сільський голова Олена Нандриш, сільською радою організовано добровольців, які організовують збирання допомоги практично на кожній вулиці. Зокрема, це Родіка Чернушка, Наталія Юрій, Анжела Іванець, Іван Гостюк, Ауріка Гостюкта багато інших, працівники медичної амбулаторії, члени релігійних громад. Те, що на фото – лише незначна частина зібраного, стільки ж має додати кожна релігійна громада, яка є у селі. Ця робота продовжуватиметься і надалі.

Інформація за темами: Буковина, військові, допомога

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua