ЧЕРНІВЦІ

У Чернівцях багатоповерхівки залишились без води

0

ПАТ ЕК «Чернівціобленерго» 20 липня без попередження відключило від енергопостачання 16 підвищувальних насосних станцій МКП «Чернівціводоканал», пивідомляє chas.cv.ua.

Внаслідок таких дій без водопостачання залишилися верхні поверхи будинків на вулицях Воробкевича, Комарова, Івасюка, Південно-Кільцевій, Головній в районі заводу «Кварц», Бульварі Героїв Сталінграду, провулку Ентузіастів, вулицях Авангардній і Руській (від будинку №205 до мікрорайону Гравітон). Для пояснення ситуації голову правління ПАТ ЕК «Чернівціобленерго» Олексія Шекету запрошено 31 липня на сесію міської ради. 

За договором про реструктуризацію боргу МКП «Чернівціводоканал» та ПАТ ЕК «Чернівціобленерго» погодило графік погашення заборгованості, згідно якого водоканал повинен був у липні сплатити у рахунок погашення боргу 1,5 млн.грн. власних коштів. Таку ж суму передбачалося сплатити у серпні.

На зустрічі міського голови Олексія Каспрука з головою правління ПАТ ЕК «Чернівціобленерго» Олексієм Шекетою було досягнуто домовленості про внесення змін у зазначений графік. Згідно гарантійного листа МКП «Чернівціводоанал» зобов’язувався у липні проплатти 1 млн. грн. власних коштів, у серпні - 2 млн. грн., а в подальшому чітко дотримуватися графіку проплат.

Для дотримання цієї домовленості 31 липня на розгляд сесії міської ради в терміновому порядку винесено питання про надання поворотної фінансової допомоги водоканалу комунальним підприємством МТК « Калинівський ринок» у розмірі 1 млн. грн. Про важливість прийняття зазначеного рішення проінформовано депутатів міської ради на Дні депутата та під час погоджувальної ради представників фракцій.

Міський голова Олексій Каспрук переконаний, що критична ситуація у стосунках двох підприємств впродовж 31 липня буде вирішена, водопостачання міста буде відновлено в повному обсязі.

Інформація за темами: вода, відключення, Чернівціобленерго

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua