ЧЕРНІВЦІ

Хто ж зробив подання на звільнення Скорейко

0

Екс-голова Кіцманської райдержадміністрації Юрій Скорейко під час прес-конференції 29 липня висвітлив свою позицію щодо звільнення із займаної посади. На переконання Скорейко, він став жертвою політичних ігрищ та припустив, що за ними можуть стояти й іноземні спецслужби, пише bukinfo

«23 травня я був призначений Указом Президента головою Кіцманської районної державної адміністрації. Після зустрічі з головою Чернівецької ОДА, я довідався, що є якийсь конфлікт інтересів. Голова ОДА попросив поки не приступати до виконання обов’язків і запропонував зустрітися з організацією, яка називається «Кіцманський Майдан», - розповів колишній голова виконавчої влади Кіцманського району.

«Кіцманський Майдан», за словами Скорейко, не мав нічого проти нього особисто, питання були лише до процедури призначення голови Кіцманської РДА. Кіцманчани хотіли, аби новий голова був затверджений на віче. «Я нічого проти не мав, але голова облдержадміністрації сказав, що ні, не потрібне віче, владнаємо і так. Отак все і тяглося», - сказав Юрій Скорейко.

Він повідомив, що 10 липня таки увійшов до свого кабінету й приступив до виконання обов’язків голови РДА. «Я вже почав складати плани, але через політичні ігрища вони не зреалізувалися. Ситуація нормалізувалася. Знайшлися спонсори для проведення ремонту дитячого відділення районної лікарні… І от, як грім серед ясного неба вийшло розпорядження про звільнення».

Скорейко зазначив, що до Президента у нього питань нема. «28 липня я склав повноваження, бо розпорядження є розпорядження. Дивує інше: на підставі чого Президент ухвалив таке розпорядження, що послужило підставою, хто зробив подання на звільнення, чи володіє Ванзуряк ситуацією в області, хто у нас керує кадрами, чи у нас вже є новий «смотрящий»?».

Юрій Скорейко наголосив, своє звільнення пов’язує з тим, що є незручним для тих, хто хоче грабувати природні ресурси Кіцманського району та вважає, що до дестабілізації ситуації в районі причетні іноземні спецслужби.

Інформація за темами: звільнення, посада, Кіцмань

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua