ЧЕРНІВЦІ

В комісаріаті роз`яснили, скільки буковинців буде мобілізовано

0

У вівторок, 29 липня в обласному військовому комісаріаті роз`яснили, скільки буковинців буде мобілізовано в рамках проведення третьої хвилі мобілізації.Про це під час брифінгу розповів військовий комісар області Віталій Чурай, пише molbuk

Він повідомив, що для укомплектування Чернівецького прикордонного загону з нашої області повинні призвати близько 500 військовозобов`язаних.

- Ми уже почали оповіщення військовозобов`язаних з метою прибуття їх для проходження медичної огляду, - розповідає Віталій Володимирович. - Після проходження медичного огляду, професійно-психологічного відбору вони будуть повернуті на укомплектування 31-го прикордонного загону. 

До нас також звернулось керівництво високомобільних десантних військ, а я відповідно звертаюсь до громадян, хто хоче проходити військову службу в цих військах може звертатись до військових комісаріатів. Тому що на базі 80-ї аеромобільної бригади (місто Львів) створюється навчальний центр для підготовки тих, хто хоче проходити військову службу у високомобільних десантних військах. 

Тут треба сказати, що під час проведення цієї хвилі мобілізації усі військовослужбовці будуть направлені у навчальні підрозділи військових частин, де з ними буде проведена підготовка від 20 до 50 діб залежно від посади і військово-облікової спеціальності. Лише після цього їх забезпечать повністю матеріально-технічним майном, необхідними засобами захисту і в разі потреби будуть направлені для виконання завдань, в тому числі, можливо, і в зону АТО, - повідомив обласний військовий комісар.

Інформація за темами: військові, мобілізація, комісаріат

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua