ЧЕРНІВЦІ

770 переселенців з Криму і східних областей прибуло до Буковини

0

На Буковині станом на 25 липня до органів виконавчої влади, фондів, волонтерів звернулось 839 осіб, у тому числі 216 сімей. З числа переселенців 293 осіб із АР Крим, 368 - із Донецької області, 168- із Луганської області, 10 - з інших південно-східних областей України, пише molbuk

Із вказаної кількості зареєстрованих 69 осіб виїхали за межі області. Таким чином, станом на 25 липня в області перебуває 770 осіб, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Так, за медичною допомогою звернулося 132 особи, із них 90 дітей. На обліку знаходяться 12 вагітних жінок, а з часу переїзду до Чернівецької області у сім’ях переселенців вже народилося 6 дітей.

Із числа вимушених переселенців в області зареєстровано 8 інвалідів, в тому числі 3 дитини-інваліди дитинства, у всіх дітей в наявності індивідуальна програма реабілітації. Також сім’ям, які звертались до органів соціального захисту населення, виділено одноразову фінансову допомогу із "Обласної комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення "Турбота" або із зазначених районних програм. До служби зайнятості звернулась 61 особа, із них 10 осіб працевлаштовано, 33 отримали статус безробітного, 30 призначена (поновлена) допомога по безробіттю.

До органів Пенсійного фонду України в Чернівецькій області звернулося 96 осіб щодо переведення виплати пенсії за фактичним місцем проживання, з них щодо 75 переселенців дане питання вже вирішено, решта документів знаходяться в стадії опрацювання.
12 дітей з числа тих, які тимчасово проживають на Буковині, будуть направлені на відпочинок до дитячих таборів Польщі, списки дітей-переселенців передано в Міністерство соціальної політики України для погодження. Окрім цього, вирішено питання щодо оздоровлення 6 дітей – переселенців, йдеться у повідомленні.

Інформація за темами: біженці, переселенці, Буковина

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua