ЧЕРНІВЦІ

У переоснащення Калинки вкладуть мільйон

0

На МТРК "Калинівський ринок" розпочато роботи з технічного переоснащення торговельного сектору №5, зокрема майданчика №1. Проектно-кошторисна документація на проведення цих робіт отримала позитивний експертний висновок, повідомляє сектор інформації та зв’язків з громадськістю міської ради, пише molbuk.ua.

Наразі у цьому секторі виконується ремонт асфальтового покриття. Роботи виконує комунальне підприємство міськШЕП. Загалом на весь комплекс робіт в п’ятому секторі передбачено 962,6 тисяч гривень. 

Технічне переоснащення п’ятого сектору виконується відповідно до завдань Плану розвитку МТК "Калинівський ринок" на 2014 рік, що затверджений рішенням виконавчого комітету Чернівецької міської ради. 

Крім того, на території ринку за рахунок коштів, передбачених Планом заходів з впорядкування території підприємства, вже виконано наступні роботи: 

- Ямковий ремонт майданчика №1 в секторі 1; 
- Ямковий ремонт майданчиків №1, №2 та дороги в секторі 3; 
- Ямковий ремонт дороги в сектор 6; 
- Поточний ремонт громадської вбиральні в секторі 5. 

Наразі тривають роботи з влаштування водовідведення та бетонування майданчика №1 в секторі 2. Адміністрація ринку просить підприємців та відвідувачів з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, пов’язаних із проведенням ремонтних робіт.

Інформація за темами: ринок, Калинка, Калинівський ринок

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua