ЧЕРНІВЦІ

Підстав упозачергових виборах депутатів Чернівецької міської ради ВР не бачить

0

Верховна Рада не бачить підстав для позачергових виборів депутатів Чернівецької міської ради, пише bukpravda

Про це повідомив у листі Голова Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування Верховної Ради України Давид Жванія у відповідь на звернення міського голови Олексія Каспрука щодо необхідності дострокового припинення повноважень Чернівецької міської ради та проведення позачергових виборів.

«Підстави дострокового припинення повноважень місцевої ради, сільського, селищного, міського голови чітко передбачені відповідно положеннями статей 78 та 79 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Отже стосовно Чернівецької міської ради можна стверджувати, що на сьогодні законні підстави для призначення позачергових виборів депутатів ради відсутні», – пише Давид Жванія.

Він звертає увагу, що в основі правового порядку діяльності інститутів влади в Україні лежить фундаментальний припис частини другої статті 19 Конституції України, відповідно до якої органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Інформація за темами: вибори, міська рада

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua