ЧЕРНІВЦІ

На посаді т.в.о. начальника ДАІ Буковини залишається Вадим Сушинський

0

Серія протестів проти новопризначення т.в.о. начальника ДАІ не мала офіційних результатів. Після відсторонення від виконання службових обов’язків начальника УДАІ Ігоря Доголіча 15 червня тимчасовим виконувачем обов’язків начальника управління ДАІ у Чернівецькій області призначено Вадима Сушинського. Наразі він продовжує обіймати цю посаду, пише Молодий буковинець.

Про це журналісту molbuk.ua повідомили в управлінні ДАІ в Чернівецькій області.

Позавчора, 23 липня, буковинці пікетували проти призначення нового т.в.о. начальника ДАІ Семенини Володимира Петровича, котрий родом із Львівщини. Його було направлено до Чернівців. Спочатку буковинці разом з представниками Громадської ради Буковини пікетували обласне Управління ДАІ, а згодом - управління МВС у Чернівецькій області. Тоді начальник МВС України у Чернівецькій області Валерій Зінченко не підтвердив і не спростував інформацію про непризначення нового очільника буковинської ДАІ.

- Сушинський був призначений т.в.о. начальника ДАІ і зараз залишається тимчасово виконувати обов’язки на цій посаді, - зазначає старший інспектор УДАІ УМВС у Чернівецькій області Іван Добровольський.

Якщо проти Семенини Громадська рада Буковини протестувала, то Сушинським представники громади задоволені.

- Сушинський виконує обов’язки начальника ДАІ, вимагати когось із Києва - це тільки додаткові проблеми, пов’язані з витратами, - розповідаєпредставник Громадської ради Буковини Степан Терновецький. - Зараз головне, щоб ДАІ працювала без хабарництва.

Інформація за темами: ДАІ, Начальник, Сушинський

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua