ЧЕРНІВЦІ

Новопризначений в.о. начальника обласної ДАІ не чекав на такий недружній прийом

0

Володимир Семенина: "Спочатку мене зустріли не дуже адекватними словами...", пише BukNews.

- Спочатку мене зустріли не дуже адекватними словами, але поспілкувавшись більше я зрозумів, що спільну мову тут з людьми знайти можна - такими словами описав своє перше враження від Чернівецької області новопризначений начальник обласної ДАІ Володимир Семенина.

Близько першої години дня 23 липня Чернівецьке обласне управління ДАІ перетворилося на майданівський перфоманс. На вході розвісили плакати, на сходах поставили тачку з гілочками та автомобільним номером, чоловіки, які зібралися біля центральних дверей, мали недоброзичливі настрої. Тут, як виявилося, чекали на нового начальника ДАІ, його мали привезти з Івано-Франківська і офіційно представити відповідно наказу Міністерства внустрішніх справ, повідомляє телеканал "Чернівці".

- Ми після Майдану думали, що будемо жити по-новому. І всі призначення та звільнення мали бути погодженими з громадськістю. Ми надіялись, що і в цьому випадку буде так, - зауважив голова ГО "За безпеку руху та правопорядок на Буковині" Валерій Бадовський.

Працівників ДАІ серед пікетувальників не було. Натомість прийшли ветерани правоохоронних органів, директори автошкіл, перевізники та й просто небайдужі до порядку на обласних дорогах люди.

- Ми хочем бачити буковинця призначеним на цю посаду. Я вважаю, що на Буковині чимало хлопців, гідних очолити цю структуру, - пенсіонер МВС Іван Кравчук.

Люди чекали з першої години дня аж до 4. Згодом з`явилася інформація, що новий начальник або місцеве керівництво, відвезли новопризначеного посадовця до обласного управління міністерства внутрішніх сил, що на Головній. Новопризначеного тимчасово виконуючого обов`язки начальника обласного ДАІ Володимира Петровича Семенину знайшли там. Він повідомив, що навіть не сподівався на таких недружній прийом.

Громада вимагала, аби новопризначений посадовець відмовився від виконання наказу щодо його призначення. Мовляв, є і в Чернівцях гідні працівники, які готові служити на цій посаді. Проте полковник пояснював, що він просто виконує накази.  

Також Семенина вислухав усі невдоволення буковинців та пообіцяв боротися з хабарництвом; погодився щодо необіхності проведення люстрації. Для Громадської ради Буковини посадовець пообіцяв виділити кабінет в управлінні для того, аби члени ГР перебували там постійно і могли здійснювати наглядові функції і контроль.

Володимир Петрович розповів, що в його послужному списку була робота на керівних посадах у Львівській та Тернопільській областях. Після того, як президентом обрали Януковича, він пішов з внутрішніх органів. Наразі, відчувши зміни в країні, вирішив поновитися і служити Батьківщині далі. Володимир Семенина пояснив, що в дорозі його затримали погані погодні умови, а також перекрита матерями військовослужбовців дорога в Снятині. І висловив сподівання, що його подальша співпраця з буковинцями буде більш конструктивна та продуктивна, аніж в перший день знайомства.

Офіційних рішень поки що немає, оскільки після того, як члени переговірної команди вийшли з приміщення Управління МВС, вигукуючи:"Ми свого досягли", новопризначений посадовець сів у іномарку і поїхав з місця пікетування.

Інформація за темами: ДАІ, Недружній прийом

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua