ЧЕРНІВЦІ

Делегація учнівської та студентської молоді Чернівців на запрошення міської ради міста-побратима Коніна та молодіжної організації "Харцерів"6-17 липня відвідала міжнародний молодіжний наметовий табір в польському містечку Поберево, пише Молодий буковинець.

Про це повідомляє Чернівецька міська рада.

Молодіжну делегацію Чернівців прийняв віце-президент Коніна Славомір Лореком. Він схвалив ідею проведення у Коніні патріотичної акції на підтримку дій України в боротьбі за територіальну цілісність. Тож чернівецька молодь пронесла центральною частиною міста-побратима 20-ти метровий прапор України. Символічно, що це був прапор, який польська студентська делегація з Коніна презентувала чернівчанам на 20-річчя Незалежності України. 

Славомір Лореком звернув також увагу на те, що цього року до участі у молодіжному таборі, на відміну від попередніх років, не запросили делегації з Росії та Білорусі, але значно збільшили кількість запрошених з України, зокрема Чернівців. Таким чином, поляки намагаються продемонструвати солідарність з українцями у тяжкий для Української держави час. 

Перший день перебування у таборі на березі Балтійського моря розпочався урочистою лінійкою, на якій підняли прапор України та Польщі та виконали гімни обох держав. 13 липня в таборі було організовано День України. Чернівчани презентували українські й буковинські звичаї, а також продемонстрували народні вишиванки. На завершення табору було організовано концерт, який зацікавив не тільки учасників табору, а й місцевих мешканців. Чернівецькі ведучі вели концерт польською мовою, а поляки співали українських співанок. Пісні про Україну, Буковину та Чернівці переписувались з намету в намет для того, щоб вивчити їх досконало. Чернівецька молодь у таборі не лише відпочивала, а й опікувалася дітьми з вадами здоров’я, які оздоровлювалися у цій табірній зміні. Кожен з підопічних отримав від нових чернівецьких друзів пам’ятний сувенір. На завершення візиту чернівчани запросили польську делегацію до чернівецького табору"Ойкос" на міжнародну зміну.

Інформація за темами: Український прапор, Польща, Молодь

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua