ЧЕРНІВЦІ

Чи поставить прокуратура " крапку" зверненням Пінкаса проти «Машзаводу»

0

Прокурор Чернівецької області Павло Ванзуряк доручив скласти висновок про припинення переписки з громадянином Пінкасом згідно Закону «Про звернення громадян». Це сталося після чергового мітингу Пінкаса і Ко під стінами обласної прокуратури. Кілька прихильників визнання нелегітимності створення ТОВ «Машзавод» прийшли із плакатами на яких звинуватили прокурора області Ванзуряка, гендиректора заводу Сідляра та засоби масової інформації, які висвітлюють конфлікт. Щоправда зайти до прокуратури й пояснити свої мотиви Пінкас та його прихильники відмовилися

Під прокуратурою зібралися й декілька десятків працівників «Машзаводу». «Сьогодні ми вже не витримали і прийшли під прокуратуру з фотографіями маєтку Пінкаса, який він збудував, коли працював на заводі заступником головного інженера. Будували наші люди, яким у 90-х роках було дуже важко, всі матеріали він брав на заводі. Сьогодні він кричить, що ті, хто залишилися працювати на заводі щось в когось вкрали. Тут не зрозуміло, хто і в кого крав», - розповіли кореспондентові БукІнфо машзаводівці.

За словами працівників підприємства, їм вже набридли постійні мітинги під прокуратурою, ОДА, судами. Відтак, люди, у свою чергу, попросили захисту в прокуратури.

«Сьогодні громадянин Пінкас вчергове з’явився під прокуратуру з групою людей. Його запросили аби він пояснив причину мітингу, проте він категорично відмовився зайти до прокуратури, будь-яких претензій він не висловив.

Цьому рано чи пізно треба покласти крапку. Він відволікає від роботи прокуратуру, колектив заводу. Я прийшов до висновку, що він переслідує, вочевидь, свої власні інтереси.

Звичайно, громадянин Пінкас, як любий громадянин, не позбавлений права звертатися до вищестоящих органів прокуратури і оскаржувати мої дії як прокурора», - зазначив Павло Ванзуряк.

Він додав, що до роботи підприємства в прокуратури нема жодних претензій.

Інформація за темами: прокуратура, протести, завод

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua