ЧЕРНІВЦІ

о 15.00 відбудеться "круглий стіл" з питань юридичного захисту чернівецьких ЗМІ від терору

0

Уважно слідкуючи за тими подіями, які відбуваються навколо Чернівецьких ЗМІ, прийшов до висновоку, що необхідно терміново  долучатися до захисту ЗМІ не тільки словом, але й ділом. Про це повідомляє громадський активіст Руслан Панчишин, пише buknews

Порадившись з колегами юристами, прийняли рішення, що необхідно створити громадську організацію по юридичному захисту ЗМІ. Оскільки як ми бачимо, що  деякі особи нікчемним позовами хочуть їх залякати.

Я разом з Чернівецькою правозахисною групою ініціюємо круглий стіл, який відбудеться у понеділок, 14 липня, о 15.00 в Україському народному домі. 

Предметом круглого столу якраз і буде створення ГО "Юридичний захист ЗМІ".

В круглому столі візьмуть участь юристи, адвокати, правозахисники які готові захищати ЗМІ від різних "горе діячів", від тиску органів правоохоронної і судової системи. Ми повинні використати свої знання і досвід роботи в юриспруденції, щоб зупинити цей терор і кваліфіковано захистити журналістів.

До участі в круглому столі запрошуються всі ЗМІ і кваліфіковані юристи, які також готові долучитися до цієї справи.

Принагідно нагадуємо, що у вівторок, 15 липня, о 9.00, в Першотравневому районному суді міста Чернівці призначено розгляд справи за позовом до низки чернівецьких ЗМІ і журналістів на мільйон гривень. 

Інформація за темами: ЗМІ, Чернівці, тиск

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua