ЧЕРНІВЦІ

Рятувальники Буковнии постійно надають необхідну допомогу переселенцям

0

Від початку Антитерористичної операції на території нашої країни до Чернівецької області переселилось 387 мешканців із східних регіонів, пише bukpravda

Працівники Управління ДСНС України у Чернівецькій області постійно надають необхідну допомогу та психологічну підтримку цим людям. Так, 7 липня рятувальники та психологи Управління ДСНС України у Чернівецькій області в районній лікарні м. Заставна відвідали мешканку смт Дружківка Донецької області, яка перебуває на 7 місяці вагітності.

Психологом Управління ДСНС була проведена бесіда з вимушеною переселенкою, в ході якої їй була надана необхідна консультаційна допомога. Так як жінку в цей день виписали із лікувального закладу, рятувальники організували перевезення переселенки до місця проживання та передали її продукти харчування, повідомляє прес-служба Управління ДСНС України у Чернівецькій області. 

Загалом на сьогоднішній день під опікою психологів Управління ДСНС перебуває 12 сімей. Як зазначають переселенці постійна турбота про них допомогла їм швидко адаптуватися та звикнути до нових умов проживання.  

Інформація за темами: переселенці, біженці, рятувальники

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua