ЧЕРНІВЦІ

Буковинці випробували бронежилети, які відправлятимуть на Схід

0

10 липня, в приміщенні тиру УДАІ УМВС України в Чернівецькій області (вул.Заводська, 22) представники Координаційного центру з надання матеріально-технічної допомоги буковинським військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції в східних регіонах держави, здійснили випробування бронежилету, пише bukpravda

Як зазначив член Координаційного центру Володимир Дорош, в теперішніх умовах необхідно перевіряти відповідність фактичної якості бронежилетів та захисних шоломів задекларованим тактико-технічним характеристикам.

За результатами вогневої перевірки з відстані у 10 м захисна пластина бронежилету утримала кулю калібром 7,62 мм, випущену з автомата Калашникова.

«Сьогодні ми випробували один екземпляр бронежилету вітчизняного виробництва. Результати випробування позитивні, тому в подальшому ми будемо закуповувати ці бронежилети та передавати їх військовим з Буковини, які несуть службу в зоні проведення антитерористичної операції, – зазначив Володимир Дорош. – Як ви побачили, бронежилет витримав кульове попадання, а отже відповідає заявленим фірмою-виробником стандарту ДСТУ В 4103. Також хотів би закликати всіх небайдужих буковинців допомагати нашим військовослужбовцям, оскільки у разі придбання 30 і більше бронежилетів, фірма-виробник надає знижку. Таким чином, ми зможемо забезпечити більшу кількість наших вояків захисним спорядженням».

Інформація за темами: військові, допомога

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua