ЧЕРНІВЦІ

Хто руйнує історичну будівцю у Чернівцях?

0

У Чернівцях під будівлею по вул. Заньковецької, 16, викопали глибоку яму.Про це повідомляє кореспондент molbuk.ua

Чиновники міської ради переконують, що ніяких дозволів на проведення подібних робіт у підприємців немає.

- Тут виконуються самовільні роботи по підводу пониження рівня грунту у підвальному приміщенні будинку, який відноситься до пам`ятки архітектури, - розповідає начальник відділу охорони культурної спадщини Чернівецької міської ради Олена Пушкова. - Такі роботи є дуже небезпечними для конструктивної цілісності самої споруди. Бо ремонти будь-яких фундаментів у таких будівлях повинні виконуватись під науково-технічним наглядом. Це повинна бути дуже обережна робота. А тут працювала важка техніка, кілька КамАЗів протягом кількох днів вивозили грунт з-під цієї будівлі.

До цієї будівлі пізніше прийшов і Чернівецький міський голова Олексій Каспрук. Він дав розпорядження відповідним департаментам припинити будь-які роботи та віднайти власника цього приміщення.

- Зараз ми звертаємось до міліції, щоб, по-перше, знайти підприємця, - говорить мер. - По-друге, департаменту потрібно провести обстеження, які збитки нанесені. Також прошу забезпечити, щоб ніяких робіт тут не виконувалося. Що стосується цієї ситуації в цілому, то це яскравий приклад як не можна жити в нашому місті. Виконання таких робіт призводить до трагедії. Таку трагедію ми мали на вулиці О. Кобилянської, коли загинули люди. Зі свого боку, влада зробить усе, щоб подібна ситуація не повторилася і роботи тут більше не проводились, а винні були покарані, - сказав Олексій Каспрук.

Інформація за темами: руйнування, історична реконструкція, мер Чернівців

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua