ЧЕРНІВЦІ

Розглядається можливість додати ще один рік навчання у школі

0

В майбутньому буде розглянута можливість додати ще один рік навчання у школі, щоби підвищити рівень освіти абітурієнта. Про це повідомила народний депутат України, голова комітету ВР України з питань науки та освіти Лілія Гриневич, яка відвідала ЧНУ ім. Ю. Федьковича, пише molbuk


- Середня освіта потребує реформ, - зазначила Лілія Гриневич. - Якщо брати приклад з Європи, то там школа відіграє важливу роль. В майбутньому буде розглянута можливість додати ще один рік навчання у школі, щоби підвищити рівень освіти абітурієнта.

Лілія Гриневич говорила про новий законопроект “Про вищу освіту”. Вона зазначила, що між першим і другим читанням народними депутатами було внесено 959 поправок до законопроекту про вищу освіту. їхній розгляд відбувався під одним кутом - чи ця поправка вплине на підвищення якості освіти, чи ні. 

Найбільший внесок закону, на думку голови комітету ВР України з питань науки та освіти, це автономія університетів та академічна свобода викладачів і студентів. Натомість перехід до фінансової і кадрової автономії не є докінця готовим в усіх вищих навчальних закладах. 

- Кошти, які зароблені вузом за освітні, наукові та навчально-виробничі послуги, потрібно вивести з-під державного казначейства і передати на рахунок в державні банки, - каже Лілія Гриневич. - До цього не готова виконавча влада. Міністерство фінансів категорично не хоче допускати цього.

Інформація за темами: освіта, школа, навчання

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua