ЧЕРНІВЦІ

В Чернівецькій області запроваджено режим жорсткої економії бюджетних коштів

0

В Чернівецькій області запроваджено режим жорсткої економії бюджетних коштів. В Департаменті фінансів ОДА планують зекономити близько 10 мільйонів гривень, повідомила головний фінансист Буковини Єлизавета Пушко-Цибуляк, передає кореспондент БукІнфо.

Перш за все скорочують непершочергові видатки – ремонти кабінетів, придбання автотранспорту, оргтехніки тощо. Також зменшені видатки по окремих регіональних програмах, серед яких висвітлення у ЗМІ діяльності ОДА (на 200 тис. грн.), проведення ярмарок, фестивалів, конкурсів, творчих звітів (750 тис. грн.), відзначення державних, регіональних та професійних свят, ювілейних дат (500 тис. грн.).

Також в області оптимізують мережу бюджетних установ. За словами Пушко-Цибуляк, протягом останніх трьох років в бюджетній сфері збільшилася штатна чисельність на 594 одиниці, що спричинило видатки в сумі 25 млн. грн. Відтак, бюджетників скорочуватимуть. Перш за все йдеться про різні моніторингові й обслуговуючі групи, створені протягом останніх років. Також потребує перегляду система функціонування сільських клубів та бібліотек.

Крім того, у кожному населеному пункті області оновлено податкові паспорти громад. Це дозволяє отримати реальну картину формування дохідної частини місцевих бюджетів.

Інформація за темами: економія, бюджет, область

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua