ЧЕРНІВЦІ

Німецький психоаналітик вчитиме українських колег на Буковині

0

Досвідчений психоаналітик Інга Місмаль прочитає лекцію та проведе кілька практичних семінарів на тему: "Короткострокова терапія осіб, що перебувають (або перебували) в кризовій ситуації". Про це кореспонденту molbuk.ua повідомив керівник медико-психологічного центру БДМУ, доцент Олександр Поліщук.

- Захід відбудеться 7-9 липня за сприяння Буковинського державного медичного університету у с. Репужинці Заставнівського району Чернівецької області, - розповідає науковець. - Цього року ми запросили іноземного психолога, яка має тривалий досвід роботи в Афганістані. Їхня організація готує спеціалістів, які потім зможуть надавати швидку психологічну допомогу постраждалим під час кризових ситуацій - це різні військові конфлікти, стихійні лиха тощо.

- З 2005 року я працюю в Афганістані, - розповідає німецький спеціаліст із психоаналітики Інга Місмаль. - Проект, в якому я там задіяна, пов’язаний із підготовкою для їхнього міністерства охорони здоров’я якісних психологів-консультантів, лікарів і медичних сестер. Лише за останній рік консультантами нашої організації було надано психологічну допомогу понад 50 тис. осіб. 

Крім Афганістану ми застосовували нашу концепцію підготовки консультантів та надання психологічної допомоги у Китаї, після сильних землетрусів та у Шрі-Ланці, після цунамі. Ми там використовували такий же підхід для допомоги людям. Це можна так назвати "шокова терапія". Зазвичай тривалість першого курсу становить від трьох до п’яти зустрічей. Цей підхід допомагає людям в дуже короткий час відновити впевненість у собі, самоствердитись, - сказала німецький психоаналітик.

Інформація за темами: психоаналітик, медики

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua