ЧЕРНІВЦІ

Велоінфраструктуру міста розроблять чернівецькі велосипедисти

0

Концепцію розвитку велоінфраструктури та схему можливих велосипедних маршрутів в місті розроблять чернівецькі велосипедисти, пише bukpravda

Про це повідомила представник «Буковинської агенції регіонального розвитку» Тетяна Лебухорська під час першого робочого засідання робочої групи, яка працює над створенням концепції.

Активісти велосипедного руху планують провести аналіз містобудівної ситуації, тенденцій розвитку та розбудови міста, визначити наявні перешкоди у розвитку велоінфраструктури в Чернівцях та шляхи їх подолання. За результатами цих досліджень буде створено карту оптимальних велосипедних маршрутів, де є необхідні умови для безпечного руху велосипедистів. Окрім того, пропонується провести школу із правил дорожнього руху для велосипедистів із врахуванням інфраструктурних особливостей нашого міста.

У своїй роботі представники групи будуть використовувати досвід інших міст та організацій. Зокрема, чернівчанам консультації надає Асоціація велосипедистів Києва в рамках реалізації проекту «Розвиток велотранспорту задля добробуту громад», що фінансово підтримує Європейський Союз та Європейська федерація велосипедистів.

Ініціатива велосипедистів буде втілюватись за підтримки міської влади. Активним прихильником створення сучасної велоінфраструктури у Чернівцях виступає міський голова Олексій Каспрук.

Головний архітектор міста Сергій Гомонович відзначив, що генеральний план міста передбачає зменшення кількості автомобільного транспорту в центральній частині міста за рахунок введення в дію малого і великого об’їзних кілець. Також розглядається можливість створення велосипедних доріжок на вулиці Воробкевича, бульварі Героїв Сталінграду та Садгорі.

У подальшому активісти планують продовжувати свою роботу із залученням експертів, представників міської влади та Державної автомобільної інспекції. Результатом має стати Концепція розвитку велоінфраструктури в Чернівцях, яка буде представлена на розгляд сесії міської ради.

Інформація за темами: велосипед, велосипедисти

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua