ЧЕРНІВЦІ

На Буковині пройшла акція "Напиши листа солдату"

0

Буковинські діти підтримали солдатів на Сході України своїми листами та малюнками в рамках акцій "Напиши листа солдату", організованої партією"Батьківщина", пише molbuk

Акцію проводили в дитячих таборах "Орлятко" (с.Глибочок); "Лунка"(смт.Красноїльськ); "Вербиченька" (с.Давидівка). Діти віком від 9 до 16 років писали листи, малювали малюнки, робили вироби із бісеру. Більшість написаних листів – анонімному солдату, проте є й адресовані конкретним юнакам, чоловікам, які наразі захищають Україну.

Діти радо сприйняли ідею акції, кожен намагався втілити творчі задуми в реальність. 

"Я намалювала малюнок, аби солдат побачивши його відчув підтримку, і скоріше повернувся до своєї родини здоровим", - каже Олександра Найда.

"Ми не можемо ще воювати, але хочемо підтримувати бойовий дух наших співвітчизників, тому писали листи та малювали, аби підбадьорити Героїв України", - розповів Костянтин Поміркований.

Дирекції та викладацькі склади таборів із ентузіазмом долучились до проведення акції. Адміністрація табору "Лунка" надала й матеріальну допомогу солдатам.

Співорганізатор акції Сергій Николайчук: "У такий не простий для України час ми намагаємось допомагати нашим бійцям, проте не лише матеріально, вирішили подбати і про духовність. Дитячими листами прагнемо таким чином не лише підбадьорити воїнів, а й показати що всі співпереживають за них, діти зокрема".

Всього зібрано біля 300 листів, акцію планують повторити із відкриттям наступних змін у таборах.

Інформація за темами: військові, акція

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua