ЧЕРНІВЦІ

Тендер на злітну смугу аеропорту перевірять у міській раді

0

Службове розслідування на предмет дотримання усіх вимог законодавства під час  проведення тендеру з визначення виконавця робіт з ремонту злітно-посадкової смуги в  Чернівецькому аеропорту доручив провести міський голова Олексій Каспрук. Про результати  розслідування буде проінформовано громаду Чернівців, повідомляє сектор інформації та зв’язків з громадськістю міської ради, пише molbuk

Міський голова також звернувся до прокуратури з проханням  перевірити, озвучену в  ЗМІ інформацію про ймовірність зловживання бюджетними коштами, передбаченими на ремонт злітно-посадкової смуги  в аеропорту. Це клопотання Олексій Каспрук висловив 2 липня на засіданні колегії обласної прокуратури.

" Рішення міської ради про терміновий ремонт злітно-посадкової смуги  в  аеропорту  підтримую і вважаю своєчасним, – зазначив  міський голова. – Відтягувати рішення про  початок  робіт в аеропорту місто більше не мало змоги, оскільки інспекторський припис  Державіаслужби України зобов’язував нас до 20 липня цього року провести капітальний ремонт злітно-посадкової смуги. У протилежному випадку аеропорт був  би понижений у класі або взагалі закритий. Без діючого аеропорту Чернівці втрачають  інвестиційну та туристичну привабливість. Тому вкладені у його ремонт кошти з міського бюджету вважаю виправданими. Рішення  про передачу злітно-посадкової смуги у державну власність прийматиме сесія  міської ради. Переконаний, що це буде зважене рішення в інтересах громади Чернівців і держави".

Інформація за темами: міська рада, аеропорт, тендер

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua