ЧЕРНІВЦІ

Чи буде реконструкція кінотеатру Івана Миколайчука?

0

У Чернівецькій міській раді 17 червня цього року, вперше при новому міському голові Олексію Каспруку відбулися публічні обговорення стосовно долі кінотеатру імені Івана Миколайчука. Сьогодні колишній кінотеатр перебуває у вкрай занедбаному та жахливому стані: всередині приміщення ночують безхатченки, які пролізають туди через розбиті вікна та зламані двері, пише  БукІнфо

Саме цей кінотеатр у нашому місті був побудований як широкоформатний за всіма стандартами. Інші чернівецькі кінотеатри були реконструйовані або перебудовані для потреб любителів кіномистецтва з будівель, які часто виконували далекі від кіно функції.

Чесно кажучи, перебуваючи у будівлі кінотеатру, складається враження, що тут побували варвари, які так понищили цю будівлю, як аеропорт в м. Донецьку. Але там іде війна.

Виставку-музей Івана Миколайчука, яку збирали кілька років тому по крихтах, сьогодні знищено, а частина, яка збереглась, просто валяється на підлозі.

Чернівецькі підприємці та благодійники висловлювали думки, як повинен виглядати сучасний кінотеатр або культурно-мистецький центр, які заходи могли б тут відбуватися, як зацікавити відвідувачів та інвесторів.

У громади міста є різні міркування. Наприклад пропонують зробити музей Миколайчука, також там має бути кінотеатр, художній салон, виставкові зали. Хоча далеко не всі погоджуються з такою думкою. Старше покоління бачить кінотеатр більш традиційним: з майстер-класами, дитячими гуртками і великим кінотеатром. Молодь же пропонує більш сучасний арт-центр.

Є різні задуми в архітекторів: планують зробити тут творчий дім із чотирма поверхами. Проте таку креативну ідею забракувало чимало учасників громадського обговорення реконструкції кінотеатру.

Сьогодні саме у кінотеатрі зібратись майбутні архітектори, студенти нашого університету та їх викладачі. Саме вони готують проект реконструкції кінотеатру. Ескізні розробки нового проекту будуть презентовані 8 липня.

Степан КАРАЧКО, краєзнавець

Інформація за темами: кінотеатр, Миколайчук, реконструкція

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua