ЧЕРНІВЦІ

ПАТ «Чернівцігаз» закупили 30 бронежилетів для військових на Сході

0

Чернівецькі прикордонники, які вирушили на схід отримали 30 бронежилетів 4 класу захисту від газопостачальної компанії ПАТ «Чернівцігаз», пише "БП".

Виїзд бійців був перенесений на декілька днів раніше від запланованої дати, що викликало побоювання у неможливості вчасного отримання бронежилетів. На щастя, буквально за декілька годин до виїзду, кожний буковинський захисник кордону отримав найнеобхідніший елемент амуніції – бронежилет.

Друга група чернівецьких прикордонників відбуває в зону проведення АТО на наступному тижні. Підприємство планує закупити для них ще партію бронежилетів. Бійці також потребують спальників та карематів.

ПАТ «Черівцігаз» закликає всіх бізнесменів та підприємства області мобілізувати наявні в них ресурси та зусилля для допомоги буковинським підрозділам, що перебувають в зоні військових дій. «Відповідальність за долю країни лежить не лише на державних органах влади, а й значною мірою саме на бізнесі. Зараз поки бюрократична машина пробуксовує, бізнесмени та управлінці повинні зробити все від них залежне для допомоги бійцям, що захищають цілісність та суверенітет нашої держави», - заявляє Віктор Горда Голова правління Компанії.

Раніше ПАТ «Чернівцігаз» вже передав прикордонникам та іншим підрозділам ЗСУ, що дислокуються на території Чернівецької області 20 бронежилетів 4 класу захисту, 12 акумуляторів для бронетехніки, 20 радіостанцій voyager air soft, паливно-мастильні матеріали, комп’ютерну техніка та кошти для придбання засобів особистої гігієни військовослужбовців.

Інформація за темами: військові, схід, постачання

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua