ЧЕРНІВЦІ

Для військових щодня везуть посилки з Буковини

0

Майже 200 тисяч гривень за три останні тижні для буковинців, які воюють на Сході, зібрали мешканці Кіцманщини. На ці гроші купили продукти, медикаменти, засоби захисту, гігієни, пише molbuk

– На тлі останніх подій, залишатися байдужим перед власною совістю і перед Господом Богом гріховно, – розповіла сільський голова села Лужани Кіцманського району, волонтер Наталія Катрюк. – Ще з першої мобілізації наших чотирьох лужанських хлопців призвали до армії. Нині вони в гарячих точках. Тільки ми їх відправили, вирішили, що відповідальні за долю тих людей і перед тими матерями, які відпустили своїх синів воювати за мир. Окрім того, із сусідніх сіл так само хлопці поїхали. Це ті, з ким ми щодня пересікалися. Тому вирішили підтримувати їх провізією.

Перший рейс мешканці села Лужани здійснили в район Слов’янська. Для своїх земляків вони везли все необхідне. Кажуть, що найбільше наші військові потребують води. "Були дуже вражені, коли побачили обабіч дороги наших хлопців, які стояли з бутлями і просили води, – каже Наталія Катрюк. – За тиждень ми знову зібрали все необхідне. Зараз у гарячі точки виїхало два буси. З активістами поїхали троє священиків для того, щоб не тільки матеріально, а й морально підтримати наших хлопців. Зараз – новий етап збирання, щоб у найближчу суботу знову відправити все на Схід. Найбільше вражає, що люди не бояться їхати. Скажімо, зараз в одному бусі поїхали п’ятеро людей, в іншому – троє. Поїхали, щоб передати все з рук у руки. Щоб не було недовіри".

Інформація за темами: військові, війна, посилки

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua