ЧЕРНІВЦІ

Каспрук просить прискорити ротацію військових у зоні АТО

0

Міський голова Чернівців Олексій Каспрук просить в. о. міністра оборони Михайла Коваля прискорити ротацію чернівчан, які несуть службу в районі проведення антитерористичної операції. Про це повідомили у міськраді, пише molbuk

"Чернівецька міська рада, родини та близькі мобілізованих чернівчан з розумінням ставляться до вкрай важливої місії, яку виконують наші бійці в східних областях України і всіляко намагаються підтримати їх моральний дух, надати матеріальну допомогу в забезпеченні необхідною амуніцією. Однак більшість резервістів не мають спеціальної військової підготовки і отримали бойові навики лише під час проведення короткочасних мобілізаційних навчань, що викликає особливе занепокоєння в їхніх родин, посилює психологічну напругу в місті. Тому просимо вище армійське командування прискорити ротацію особового складу, який вже 1,5 місяця перебуває у зоні бойових дій і відчуває фізичне та моральне виснаження", - йдеться у зверненні міського голови до в.о. міністра оборони.

Довідка

В ході мобілізації до лав Збройних Сил України призвано 443 мешканців Чернівців, переважно резервістів.

Більшість мобілізованих чернівчан виконують свій військовий обов’язок на сході України, в районах проведення АТО ще з 10 травня 2014 року.

Інформація за темами: військові, ротація, війна

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua