ЧЕРНІВЦІ

Губернатор Чернівців зустрівся з керівником проекту ООН в Україні

0

17 червня, голова обласної державної адміністрації Роман Ванзуряк провів зустріч з керівником відділу з розвитку громад проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Оленою Рудич, пише "БП"

Очільник краю привітав Олену Рудич із першим візитом на Буковину та висловив сподівання, що знайомство з областю справить на керівника проекту приємне враження й посприяє у налагодженні співпраці.

За словами Романа Ванзуряка, наразі в області реалізується друга фаза проекту, метою якої є залучення громадян, місцевих органів влади, громадських організацій та приватного сектору для соціально-економічної розбудови територій, а крайова влада, в свою чергу, забезпечуватиме ефективні та дієві механізми партнерства з територіальними громадами.

Так, вищезазначений проект спрямований, насамперед, на підтримку громад сіл, селищ та малих міст у покращенні умов проживання. «Людям за цією концепцією має бути відведена головна роль у вирішенні пріоритетів розвитку свого села, селища чи міста. До впровадження проекту повинні активно залучатись саме громади і, безумовно, це має відбуватись у тісній співпраці з органами місцевої влади та самоврядування, - наголосив він. - Переконаний, що реалізація зазначеного проекту створить сприятливе середовище для довготривалого стабільного соціально-економічного розвитку Буковини, дозволить надавати якісні соціальні послуги та забезпечити захист довкілля на місцевому рівні».

Під час зустрічі Роман Ванзуряк та Олена Рудич обговорили перспективи подальшої співпраці в рамках проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Довідково: В області проект ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» реалізується з 2008 року за ініціативи Європейського Союзу та Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй, й має на меті поліпшити рівень життя сільського населення та підвищити спроможність громад у реалізації власних інфраструктурних проектів.

Інформація за темами: губернатор, Чернівці, зустріч

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua