ЧЕРНІВЦІ

Щоб допомогти родинам загиблих вояків у Чернівцях влаштують аукціон

0

15 червня у дворику Ратуші відбулася виставка “Живописний Миколайчук”, на котрій експонувалися роботи членів Спілки художників та учнів художньої школи імені Михайла Івасюка, пише "БП"

Кілька картин було передано фонду «Майбутнє України» для подальшого продажу на аукціоні з метою надання допомоги дітям загиблих військових.

Виставку відвідала культурна еліта краю, гості з-за кордону та інші поціновувачі мистецтва.

«Ми знаємо, що у всі часи мистецтво допомагало долати труднощі, – каже міський голова Олексій Каспрук. – Нині за допомогою цих чудових художніх робіт ми допомагаємо дітям військових, які загинули під час подій на Сході України. Переконаний, що Іван Миколайчук підтримав би гуманну ідею цього мистецького заходу. Зі свого боку, відзначаючи 73-ю річницю від дня народження нашого славетного земляка, ми беремо на себе зобов’язання докласти максимум зусиль до створення у Чернівцях повноцінного культурно-мистецького центру імені Миколайчука, у якому проводилися б заходи європейського рівня».

На виставці також провели майстер-класи з живопису, гончарства і ткацтва. Молодий художник Павло Півень намалював акварель Івана Миколайчука в образі Че Гевари, а гончар Сергій Богопольськийстворив образ чорного птаха з білою ознакою. Ці роботи теж буде виставлено на аукціон фонду «Майбутнє України», який відбудеться 22 червня.

Інформація за темами: допомога, акція, аукціон

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua