ЧЕРНІВЦІ

У Чернівцях вимагають ротації військовослужбовців

0

Кілька десятків обурених батьків і дружин буковинських військовослужбовців, що перебувають у східних областях, сьогодні пікетували Чернівецький обласний військовий комісаріат. Про це повідомляє кореспондент molbuk.ua.

За словами пікетувальників основною їх вимогою — домогтися проведення ротації чернівецьких військових на Сході. Мати молодого солдата Ярослава Зеліско розповідає, що вони готові і до більш радикальних кроків, щоб повернути наших хлопців.

"У мене там син Любомир, йому 22 роки, розповідає жінка. Основна вимога, якої ми добиваємось це ротація для наших хлопців. Вони там служать вже більше двох місяців без жодного вихідного. Вони там всі виснажені. Їм потрібна хоча б якась відпустка чи перепочинок", - скаржиться Ярослава Зеліско. 

Інша пікетувальниця Альбіна Баканова розповідає, що вчора обстріляли блок-пост, де служить її зять.

"Мені дуже страшно уже давно, - говорить пікетувальниця. Бо у мене зять там уже три місяці. Його ще в березні призвали. Учора обстріляли їх блокпост. Вони десь під Рубіжним стоять. Слава Богу, усі наші солдати залишились живі і здорові. Я не знаю, хто там віддає такі нелогічні накази. Але якби мене посадили у генштаб, я б не пропустила ті колони російських військових. Чому їх одразу не знищили? Вони спокійно їхали полем, де не було цивільних людей. Потрібно було змішати їх з землею, - обурюється Альбіна Баканова. 

Пікетувальників підтримав і мер Чернівців Олексій Каспрук. 

"Такі рішення не входять до компетенції ні мерії, ні обласного військкомату", - говорить міський голова. "Але звернемось разом із пікетувальниками із листом до Президента, щоб він вплинува на можливість ротації наших буковинських військових", - повідомив Олексій Каспрук.

Інформація за темами: війна, військові, ротація, мобілізація

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua