ЧЕРНІВЦІ

Міський голова розповів як призначали керівника "Калинки"

0

Володимира Святошнюка призначили керівником Калинівського ринку поза конкурсом, оскільки цього не передбачає законодавство.Про це у понеділок на брифінгу заявив міський голова Чернівців Олексій КАСПРУК, пише molbuk.ua

Зокрема, він сказав:

"Закон України не передбачає проведення конкурсів. Ви пам’ятаєте, ідея з конкурсом народилася, коли зняли Федорука, і сесія тоді доручила секретарю міськради оголосити конкурс. Конкурс неодноразово переносився. Закон передбачає, що міський голова несе відповідальність за керівників комунальних підприємств, які він одноособово призначає. Я цієї відповідальності не боюся", - сказав Каспрук.

"Ситуація в Україні достатньо важка. Ситуація на Калинівському ринку, де є багато груп і інтересів, ще гірша. Тому я передбачав чітко, що проведення цього конкурсу будуть намагатися зривати. Ми зустрілися з підприємцями Калинівського ринку, з якими тісно співпрацювали останні кілька років. Тоді я прийняв рішення призначити керівника", - сказав Олексій Каспрук.

Нагадаємо, раніше Каспрук заявляв, що призначив Святошнюка керівником ринку, бо той не має у Чернівцях контейнерів і "кумів".

Інформація за темами: директор, Калинівський ринок, призначення

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua