ЧЕРНІВЦІ

Другий антикорупційний форум пройшов на Буковині

0

Другий антикорупційний форум відбувся на Буковині, в Мармуровій залі Чернівецького Національного університету, пише "БП"

Основним принципом діяльності антикорупційного комітету є зниження рівня корупції завдяки зміцненню режиму законності, повідомляє телеканал "Чернівці".На Буковині відбувся другий антикорупційний форум  

Підсумувати все що зроблено після Майдану, як боротися із хабарами, що на жаль стали для людей нормальним явищем , і зрозуміти ,що робити далі,таку мету поставили перед собою організатори та учасники антикорупційного форуму.

Валерій Руснак,1-й заступник голови Антикорупційного комітету: «Перш за все це проводиться із цією метою щоб привернути увагу громадськості до цієї проблеми яку в свій час і Майдан виставляв,це протидія корупції тобто приводити увагу всіх небайдужих,громадськість нашого краю,ми розуміємо що корупція не тільки сугубо правове так би мовити явище,тут і політико правове .і економіко правове».

Головною метою заходу, є соціально просвітницька робота до якої залучають вчених, економістів,істориків, політологів та депутатів різних рівнів. Прагнучи таким чином відновити зв`язок між народом та владою,а також повернути втрачену довіру до неї. Адже, як переконані самі організатори основною запорукою на шляху до протидії корупції є доброчесне, активне право свідоме громадянське суспільство.

Інформація за темами: корупція, форум

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua