ЧЕРНІВЦІ

Буковинці привезли 3 медалі з виставки "Агро-2014"

0

З четвертого по сьоме червня в Києві відбувалась міжнародна агропромислова виставка "Агро-2014". У ній взяли участь 24 переробні підприємства та фермерські господарства з Буковини.Про це повідомляє molbuk.ua

– Ми гідно представили наш край на цьому поважному форумі, – розповідає Василь Сандуляк, виконувач обов’язків директора департаменту агропромислового розвитку ОДА. – Троє наших товаровиробників отримали три золоті медалі, чого ніколи раніше не було. Такої кількості нагород найвищого гатунку не отримала жодна область України. Так, лідером хлібопекарської промисловості в державі став ВАТ "Чернівецький хлібокомбінат", продукція якого має неабиякий попит у буковинців. У п’ять країн світу експортує свої вироби, а саме соки, фірма "Галс ЛТД" з Глибокої. 

- Нині вона працює над тим, щоб створити мережу власних фірмових магазинів в області. Третя золота медаль дісталася фермерському господарству "Євросвинка – плюс" з Вижницького району, яке є лідером в державі з реалізації племінного молодняку свиней породи п’єтрен. Відвідав експозицію і міністр аграрної політики Ігор Швайка, який був вражений досягненнями сільгоспвиробників Буковини, зокрема в галузі індиківництва та садівництва, - додав Василь Сандуляк.

Інформація за темами: вистава, медалі

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua