ЧЕРНІВЦІ

Біженці прибувають у Чернівці щодня

0

До Чернівців щодня прибувають переселенці зі східних областей України. Про це molbuk.ua розповіла волонтер громадської організації"Волонтерський рух Буковини" Леся Михайлюк.

- Офіційно у Чернівцях зареєстровано понад 400 переселенців з Криму та Сходу України, - каже Леся Михайлюк. - Майже 250 осіб — це люди зі східних областей. А ще минулого тижня їх було приблизно 130 осіб. Приїжджають переважно із дітьми. Вже приїхали до Чернівців сім’ї, де є шість дітей, а також сім’я з чотирма дітьми. Є кілька сімей з трьома дітьми. Звернулася до нас ще одна сім’я із шістьма дітьми з проханням їх прийняти. 

Найбільше переселенців до Чернівців приїжджає із Краматорська та Луганська. Із Слов’янська, де найбільш загострена ситуація, приїхало приблизно 15 осіб. Розселяємо у Чернівцях людей у гуртожитках, маємо пропозиції житла у селах. 

За власними спостерженнями можу сказати, що люди з Криму, які приїхали до нас, налаштовані залишитися тут жити. А ось переселенці зі Сходу налаштовані після того, як налагодиться ситуація у Луганській та Донецькій областях, повертатися додому. 

Волонтери кажуть, що особливих проблем із прийомом переселенців з Криму та Сходу не мають, бо робота їхня вже налагоджена. Але вони звертаються до буковинців, щоби по можливості надавали допомогу продуктами, бо видають продуктові пакети, та засобами гігієни. Допомогу можна приносити у міську раду у кабінет №109.

Інформація за темами: біженці, схід, війна

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua