ЧЕРНІВЦІ

Соціальні проїзні перевізники скасовують

0

З 12 червня чернівецькі перевізники не будуть возити пільговиків за соціальними проїзними. Інформацію про це molbuk.ua підтвердило кілька перевізників, пише  «МБ»

Нагадаємо, що про відміну соціальних проїзних перевізники заговорили ще у березні. Але тоді міською радою було зазначено, що дія меморандуму може припинитися лише через три місяці. 12 червня минає три місяці і дія меморандуму припиняється. 

Перевізники запевняють, що їх не зупинить мораторій про заборону відміни соціальних проїзних, ухвалений депутатами міської ради на одній із сесій. Тож, цілком ймовірно, що з 12 червня замість соціальних проїзних пільговикам довдеться платити 2,5 гривні. 

- Не будемо брати пільговиків за соціальними проїзними,– запевняє директор фірми-перевізника Павліна Храпчинська. - Ми спілкувалися з мером Каспруком, повідомили, що перевозити пільговиків нереально, і ціну на проїзд потрібно підвищувати. Але жодних пропозицій так і не отримали.

Не буде соціальних проїзних і в інших маршрутках. Це підтвердили перевізники маршруток № 5, 9, 11, 12, 13.

Міський голова Олексій Каспрук на запитання molbuk.ua, що буде із соціальними проїзними після 12 червня, зазначив, що зараз триває переговорний процес.

– Перевізникам за соціальні проїзні міська рада, на жаль, нічого не платить, – каже Олексій Каспрук. – Тому заборонити відміняти проїзні теж не можемо. Не хочеться, щоб вони розпочали страйк і заблоковували місто, як це було в Івано-Франківську. Звісно, хотів би, щоб соціальні квитки залишилися. Тож шукаємо компромісного рішення з перевізниками.

Інформація за темами: соціальна пільга, перевізник

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua