ЧЕРНІВЦІ

Підприємці продовжують допомагати військовим

0

Підприємці Чернівців продовжують передавати допомогу військовослужбовцям, які наразі перебувають в гарячих точках, пише БП

Цього разу до такої акції долучився один з найбільших гіпермаркетів краю.

Допомога військовим продовжує надходити. Цього разу продукти харчування надав гіпермаркет Караван, його працівники цього дня привезли допомогу представникам нацгвардії, що знаходяться в Чернівцях і які передадуть продукти військовослужбовцям, які знаходяться на сході країни. Проте сьогодні окрім продуктів потрібно захисне спорядження.

Володимир Логвіненко, командир 2-ї стрілецької роти військової частини: «На даний час це тільки єдине питання в індивідуальному броне захисті кожного військовослужбовця, це бронежилети хоча би 4-5 ступеня захисту і каски проти кульові».

Вартість одного такого бронежилету сьогодні становить близько 5 500 гривень, а каски приблизно 1 500 гривень і це лише на одного солдата, а такий захист потребує кожен військовослужбовець.

Володимир Логвіненко, командир 2-ї стрілецької роти військової частини: «Військовослужбовець згідно своєї присяги він повинен виконувати обов’язок, а вище командування повинно дбати про даного військовослужбовця. Ми свою роботу зробили, а далі це на совісті кожного».

Інформація за темами: допомога, підприємець, військові

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua